Zaznacz stronę

Windery Reklamowe - Flagi Reklamowe Rzeszów

 

Niezwykle popularne flagi windery z nadrukiem w Rzeszowie potrafią przykuwać wzrok potencjalnych klientów. Jest to nowoczesna oraz estetyczna wizytówka każdego przedsiębiorstwa, które pragnie zwracać uwagę przechodniów albo turystów. Stanowią stały element na targach, konwentach i innych eventach tematycznych. Rzeszowskie Flagi winder,  są materiałami reklamowymi, które będą pasowały nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz. Wykonuje się je z materiałów uodpornionych na zmienne warunki atmosferyczne, zaś ich niewiele ważący stelaż pozwala na sprawne przewożenie. Następną z zalet flag typu winder jest spora uniwersalność – mogą je wykorzystywać punkty usługowe, biura, sklepy, jak i stoiska na komercyjnych wydarzeniach. 

 

Windery reklamowe cena Rzeszów – dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? 

Nasza oferta obejmuje różne wymiary winderów. Zależnie od miejsca prezentacji oraz celu jej zastosowania, warto wybrać właściwy rozmiar. Mniejsze flagi mające rozmiar S oraz M sprawdzają się w niskich pomieszczeniach, małych biurach i ciasnych uliczkach. Natomiast większe rozmiary pasują idealnie do otwartej przestrzeni, galerii czy dużych hal targowych. Za każdym razem, gdy zależeć nam będzie na widoczności ze sporej odległości, warto wybrać windery reklamowe o rozmiarze L albo XL.

Wśród plusów skorzystania z naszej oferty, warto również wymienić najlepsze na rynku ceny, czy też wykonanie projektu windera gratis do zamówienia. Kupując u nas, można mieć pewność otrzymania produktu prosto od producenta. Działamy na rynku od ponad 20 latach, dlatego świetnie znamy się na swojej pracy. 

Wszystkie oferowane przez nas windery reklamowe dostępne są w różnym kształcie. Każdy spośród nich jest uniwersalny i odznacza się dynamiką ukazywanej na nim grafiki. Przeglądając nasze windery reklamowe, mogą Państwo znaleźć te w wersji standardowej, które odznaczają się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Standardowe windery reklamowe są najpowszechniejsze i najczęściej zamawiane. Windery w wersji PRO mają zaś mocniejszy maszt, zrobiony w całości ze szklanego włókna. Dla tych, którzy doceniają najwyższą jakość wykonania, zalecamy wybranie wersji PRO. 

Cały zestaw windera reklamowego złożony jest z flagi zawierającej nadruk, podstawy oraz masztu. Podstawy dostępne są u nas w różnych wariantach i z przeznaczeniem do różnego zastosowania.

Kolory, treść czy też grafika nadruku windera reklamowego są dowolne. Po dokonaniu zakupu wystarczy się z nami skontaktować celem podania wszystkich szczegółowych informacji dotyczących flag, które mamy wykonać na Państwa zamówienie.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Windery reklamowe Rzeszów – czym są? 

Windery reklamowe w mieście takim jak Rzeszów są znakomitym rozwiązaniem, które umożliwia nam uzupełnienie promocji reklamowych na różnych spotkaniach biznesowych, wystawach czy też targach. Jest to niezwykle ciekawa opcja, gdyż wyróżnia się ona wśród wszelkich pozostałych strategii reklamowych, jak i pozwala na dosyć proste informowanie konsumentów o oferowanych przez naszą firmę usługach lub produktach. Warto także mieć na względzie, iż stanowią one bardzo dobre urozmaicenie dla systemów wystawienniczych.

Windery reklamowe

z nadrukiem Rzeszów – dlaczego są takie skuteczne?

Organizując w zasadzie dowolne wydarzenie, musimy mieć na względzie zadbanie o odpowiednią reklamę oraz oznakowanie miejsca. Jednym z najlepszych rozwiązań są flagi reklamowe z nadrukiem Rzeszów. Tego rodzaju reklama jest bardzo szybko dostrzegalna, zatem zorganizowane przez nas wydarzenia z pewnością będą w stanie zainteresować przechodniów. Jeżeli do kogoś jeszcze nie dotarła informacja na temat wydarzenia, które organizujemy, na pewno zwróci uwagę na flagi reklamowe typu windery. Trójwymiarowa flaga trzepocąca na wietrze napełnia się powietrzem, dzięki temu przyciąga niewątpliwie wzrok. Korzystając z winderów, można sprawić, iż zorganizowany przez nas event zyska zdecydowanie na popularności. Jest to więc bardzo dobra opcja na reklamę.

Flagi  windery w Rzeszowie muszą się prezentować możliwie najlepiej, ponieważ zwracają uwagę ze względu na niewątpliwą estetykę wykonania. Zlecając nam ich przygotowanie, zyskujesz gwarancję odpowiedniej jakości. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie i dobieramy windery reklamowe do konkretnych potrzeb. Równocześnie znamy się doskonale na tworzeniu skutecznych w działaniu reklam, dlatego też możemy udzielić przydatnych porad. Pomożemy w dobraniu właściwego nasycenia barw, rozmieszczenia różnych elementów, jak również liczby i kształtu flag. Prowadząc z nami współpracę, dostajesz pełne wsparcie, jak i reklamę ze znakomitych surowców, która pomoże ci w pozyskaniu zupełnie nowych klientów i w zaangażowaniu ludzi w twoją inicjatywę. Nasze Flagi typu windery potrafią przyciągać wzrok swoim urzekającym wyglądem, jak również tworzą idealny klimat w czasie sportowych wydarzeń, na których windery są nierzadko używane.

Skąd się wziął pomysł na windery reklamowe? 

Pierwsze z flag użytkowane były celem koordynowania działań o charakterze wojskowym na polach bitew i stosowano je do identyfikowania armii. Flagi nierzadko wykorzystuje się do innych celów, takich jak, chociażby osobista identyfikacja statków na morzu, korporacji, ruchów politycznych oraz rządów narodowych. Nauka na temat flag znana jest jako weksylologia, od słowa łacińskiego vexillum oznaczającego sztandar albo flagę. Termin flaga pochodzi od łacińskiego słowa z okresu średniowiecza vexillum, które oznacza sztandar wojskowy. Był to sztandar złożony z grotu włóczni oraz zwisającego z niego kawałka materiału przypominającego wyglądem wstęgę. Ten bardzo szczególny typ sztandaru uważany był przez jednostki kawalerii w czasach rzymskiego Cesarstwa, zaś później przejęły go również inne armie, w tym armie pod dowództwem Aleksandra Wielkiego. Sztandary pułkowe dla wybranych jednostek stały się powszechne w czasach nowożytnych, mniej więcej w latach 1500-1800. To właśnie flaga w klasycznej wersji stała się inspiracją do powstania pierwszej z flag reklamowych. Jeśli szukasz doświadczonej firmy – producenta winderów reklamowych  Rzeszów zadzwoń

 

Typy winderów – który okaże się najlepszy?

Wyróżnić można kilka rodzajów winderów. Są to między innymi:

 • winder w kształcie łuku – wyróżnia się grubym masztem. Sprawdza się doskonale w wypadku większych reklam, nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz. Windery typu łuki spotykane są w wersji częściowo elastycznej albo całkiem sztywnej. Pierwsze spośród nich mają odpowiednio wzmocnioną konstrukcję, która ma bezpośredni wpływ na żywotność danej flagi,
 • winder o kształcie prostokąta – jest to znakomity wybór w wypadku reklam o sporych rozmiarach, zwykle umieszczany w plenerze. Odznacza się on sporą stabilnością i znakomitą widocznością – na to wpływ mają jego wymiary,
 • winder typu łezka – jest szeroki na górze i zwęża się ku dołowi. To bardzo dobre rozwiązanie w wypadku owalnych oraz okrągłych rodzajów logo. Sporą zaletą flagi winder tego typu jest jej elastyczny łuk, za sprawą którego zachowuje ona stabilność nawet na dużym wietrze. 

Wybranie danego typu windera zależne będzie od lokalizacji, jak i warunków, w których mamy zamiar go ustawić. Wymiary oraz kształt masztu i flagi do druku mają ogromne znaczenie – zanim dokonamy wyboru, powinniśmy sprawdzić wszelkie opcje. Kilka różnych typów flag reklamowych daje spore możliwości promowania eventów czy firmy. 

Flaga winder – do czego może Ci się przydać?

Windery reklamowe, jak już zostało to napisane, stanowią nośnik wielofunkcyjny oraz niezwykle praktyczny. W jakich miejscach przede wszystkim się przydają?

 • flagi reklamowe ze swoim logo bardzo często wybierają przedsiębiorstwa, które zajmują tę samą przestrzeń, przykładowo w ramach tego samego budynku. Atrakcyjne nośniki w barwach spójnych z estetyką danej marki zaznaczają przestrzeń, którą zajmuje firma i będą dla potencjalnego odwiedzającego czy klienta czytelnym kierunkowskazem, dokąd ma iść. Z tego rozwiązania nierzadko korzystają przykładowo medyczne gabinety czy też salony urody, które współdzielą wnętrze jakiegoś biurowca, 
 • windery reklamowe stanowią nośnik, który jest przydatny podczas targów. Będzie już z daleko informować, jakie stoisko zajmuje dane przedsiębiorstwo, podkreślając jego estetykę oraz wyróżniając na tle firm konkurencyjnych. W taki sposób wykorzystać można flagi zawierające logo na terenie zlotu food trucków czy też podczas innego wydarzenia, gdzie z uwagi na sporą liczbę wystawców oraz odwiedzających, nierzadko ciężko jest odróżnić stanowiska różnorodnych firm, 
 • flagi ze swoim logo, z uwagi na nowoczesny wygląd, łatwość montażu oraz lekkość konstrukcji, stają się nieocenione w czasie różnego typu eventów organizowanych na świeżym powietrzu, tym bardziej takich, które wymagały będą dojechania na miejsce, zaś później szybkiego zdemontowania. Event na stoku w zimie? A może promocja brandu na piaszczystej plaży latem? Bez uwagi na to, jaka aktywność czeka naszą firmę, flagi reklamowe są najlepszym nośnikiem, na jaki możemy się zdecydować, 
 • nienachalną reklamę na firmowej fladze możemy także niewątpliwie postawić w środku siedziby firmy, przykładowo w poczekalni czy też w miejscu, gdzie będzie ona separowała dwie różne strefy. Tak użyta flaga reklamowa może stanowić ciekawy dodatek urozmaicający aranżację czy też uzupełniający reklamową ściankę.
 • Flaga reklamowa – jak powstała?

  Wiek XIX oraz XX to czas rewolucji przemysłowej, zaś później również informatycznej. Zmiany te przyczyniły się do rozwoju marketingu oraz reklamy. Wówczas właśnie różnego typu korporacje rozpoczęły wykorzystywanie znanych wcześniej rozwiązań celem zwiększania świadomości własnej marki. I tak właśnie doszło do powstania flagi reklamowej. Najpierw wykorzystywano ją jako jeden spośród masztów na statkach, zaraz obok flagi państwowej, z którego flota się wywodziła. Następnie taki flagi bardzo szybko znalazły zastosowanie również w stacjonarnych firmach. Wystawianie łopoczącego na wietrze materiału zawierającego logo nad siedzibą przedsiębiorstwa miało za zadanie przykuć uwagę, jak i ułatwiać klientom znalezienie właściwej lokalizacji. Przez liczne lata maszty zawierające logo spotkać można było pod siedzibami korporacji, na stacjach benzynowych czy też wszędzie tam, gdzie chciano, aby od razu rzucały się one w oczy. Najnowocześniejsze metody reklamowe umożliwiły stworzenie wygodnych w użytkowaniu flag z nadrukami, które można ustawić w zasadzie w każdym miejscu. Przy ogródkach kawiarnianych, na targach, a nawet i niedaleko foodtracków, tak żeby, możliwie najbardziej zwiększyć zauważalność wybranego miejsca.

   

Przyjazne dla środowiska naturalnego i miłe dla oka – flagi windery

Wygląd flag reklamowych typu windery jest niezwykle istotny. Otoczenie wybranego wydarzenia prezentuje się znacznie lepiej, jeżeli wszelkie elementy są do siebie dopasowane. Dlatego też zajmując się projektowaniem winderów reklamowych, należy pamiętać o właściwej kolorystyce, która pozostanie spójna z całym pomysłem. Wtedy flagi windery będą przyjemne do oglądania. To niezwykle istotne, gdyż im ładniejsza jest oprawa, tym większe są szanse, iż ludzie zechcą podejść zobaczyć, co się dzieje. Warto zwracać uwagę na tę kwestię, tym bardziej podczas wydarzeń otwartych, do których wszyscy mogą dołączyć. Jednakowe barwy na każdym elemencie umożliwiają również lepsze zapamiętywanie naszych działań i skojarzenie ich z wybraną marką. Pozwól nam zatem zadbać o to, żeby zamówione przez ciebie flagi reklamowe pokazywały firmę z możliwie najlepszej strony.

Jedną z zalet, jaką możesz się pochwalić, korzystając z przygotowanej przez nas oferty, będzie z pewnością możliwość zadbania o środowisko naturalne. Zajmując się produkcją winderów reklamowych, staramy się pamiętać o przyrodzie. Nasze windery są ekologiczne. Najwyższa jakość wykonania umożliwia ich wielokrotne użytkowanie, zaś bezpośredni sublimacyjny druk oraz używane przez nas farby są nie tylko trwałe, ale również bezpieczne dla środowiska. Dokonując wyboru naszych flag winderów, możesz równocześnie zadbać o oprawę własnego wydarzenia, jak i o środowisko, w którym się ono odbędzie. Windery stanowią bowiem rodzaj reklamy, który sprawdzi się najlepiej w czasie plenerowych imprez. To ich wykorzystanie potrafi nas zmotywować do ich naprawdę solidnego tworzenia, żeby przetrwały nawet bardzo niesprzyjające warunki atmosferyczne.

 

Windery – czym się odznaczają?

Przede wszystkim stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie na reklamę. Są urozmaiceniem oferty, co jest przecież potrzebne w każdej firmie. Za ich sprawą będziemy także w stanie przez całą dobę informować własnych potencjalnych klientów o swojej ofercie. To spory plus, którym pochwalić się może niewiele rodzajów reklam. Warto mieć również na uwadze, iż windery są dosyć nietypową formą reklamy, dlatego jest to również swego rodzaju wyróżnienie na tle firm konkurencyjnych. 

Odpowiedni dobór winderów – na co zwracać uwagę? 

Najistotniejszą kwestią będzie zwrócenie uwagi na swoje potrzeby. To od nich zależało będzie to, jaki produkt zostanie przez nas wybrany. Ponadto bardzo ważną kwestią jest też jakość ich wykonania. W wypadku, kiedy postawimy na niezbyt trwałe windery, będziemy musieli pogodzić się z tym, iż nie spełnią one naszych oczekiwań. Flagi reklamowe powinny zachować stabilność, odporność na uszkodzenia, wyginanie czy też na wszelkiego typu warunki pogodowe. Wyłącznie w takim przypadku spełnią nasze oczekiwania. 

Jak można łatwo zauważyć, windery są bardzo dobrym rozwiązaniem reklamowym. Zapewniają nam one sporo zalet i jeżeli wybierzemy trwałe flagi, to będziemy mieli pewność, iż spełnią one swoją funkcję. 

Zalety winderów

Największą spośród zalet flag reklamowych typu windery jest na pewno ich szerokie przeznaczenie. Bardzo dobrze sprawdzają się w plenerze, gdzie za sprawą swojego kształtu i właściwości powiewają na wietrze i w dynamiczny sposób docierają do potencjalnych klientów. Właściwie dobrana podstawa do takiej flagi umożliwi jej zdemontowanie w różnych warunkach. Cechy reklamowych flag takie, jak ich niska waga i możliwość szybkiego złożenia sprawiają, iż windery tak naprawdę tak samo dobrze sprawdzą się w środku budynków, na przykład na stanowiskach targowych, halach, w sklepach lub biurach. Prosty i szybki montaż umożliwia bezproblemowe przemieszczanie ich oraz przewożenie z jednego miejsca do drugiego. 

Windery wewnętrzne

Windery reklamowe kojarzone są najczęściej z zewnętrzną formą reklamy. Nie jest to do końca prawdą. Majestatyczne funkcje flag jako oznaczenia terenu, który jest przypisany do emitowanych treści, ułatwia zidentyfikowanie firmy. Dostrzegając flagę, możemy utożsamiać się z wyznaczonym dla niej miejscem. Identycznie będzie w przypadku zamkniętych obiektów. Flaga, proporzec, jest taką samą formą przekazu reklamowego jak lightbox czy bilbord. Przyciąga wzrok i stanowi doskonały emiter dla oferowanych treści. 

Flagi reklamowe – jakie mogą mieć wymiary? 

Rozmiary winderów reklamowych powinny zostać zawsze dobrane odpowiednio do warunków oraz potrzeb. Mniejsze z rozmiarów 1-2 m wysokości można używać, żeby odznaczać niewielkie miejsce, tym bardziej niedaleko innych lokali – czyli na przykład restaurację w uliczce, czy też własne stoisko na targu. Branżowe eventy organizowane w plenerze pozwalają na wykorzystanie nieco większych winderów, na przykład 2-3 metrowych. Dzięki takiemu działaniu firma staje się lepiej widoczna wśród innych, które nie stosują takiej reklamy. Największe z winderów, których wymiary sięgać mogą nawet 5-15 metrów wysokości używane są na terenie firm przy ich siedzibie, albo placówki. Tego rodzaju flagi stosuje się na przykład przy hipermarketach, na stacjach benzynowych, w siedzibach firm oraz w innych miejscach, tak żeby zasygnalizować obecność osobom będącym w większej odległości.

Jak stosować winder reklamowy?

Winder reklamowy należy stosować zgodnie z lokalizacją siedziby lub miejsca wykonywania sprzedaży albo usług. Dlatego też spełnia zdecydowanie inną funkcję, aniżeli na przykład bilbord, który może się pojawić na autostradzie czy w mieście w dowolnie wybranym miejscu, bez względu na miejsce działania firmy. Z winderem tak niestety nie jest. Nie ma sensu jego używanie w innej lokalizacji, aniżeli okolice wykonywania usług. Dzieje się tak z uwagi, iż na fladze nie zamieszcza się nazbyt wiele informacji na temat przedsiębiorstwa czy oferty. Jest tam najczęściej logo albo nazwa firmy. Flagi windery umożliwiają wyróżnienie się w danym miejscu i z tego powodu są jedną z najciekawszych form zewnętrznej reklamy dla salonu firmowego, siedziby firmy, stoiska czy też lokalu. 

Windery reklamowe – jak wybrać odpowiedni maszt? 

Maszty do winderów reklamowych – mających odznaczający się kształt łuku – zwykle wykonywane są z włókna szklanego, aluminium albo połączenia ze sobą dwóch wymienionych surowców. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów w takim wypadku ma ogromne znaczenie. Maszty aluminiowe albo te z obu surowców można nierzadko składać, z uwagi na ich wytrzymałość i niewielką wagę. Sztywne całkowicie maszty reklamowe zaleca się w wypadku warunków umiarkowanych. Te po części elastyczne mogą zaś stać nawet w miejscach, które narażone są na silne podmuchy wiatru – wtedy flagi wyłącznie delikatnie uchylają się pod ich wpływem. Maszty do flag odznaczają się zwykle segmentową konstrukcją, mającą formę łuku. Po zamontowaniu przy maszcie flagi wraz z nadrukiem obie z części montuje się do podstawy windera. 

Solidnie wykonana podstawa do winderów reklamowych – jak powinna wyglądać? 

Windery reklamowe mają przede wszystkim przykuwać uwagę potencjalnych klientów przez dłuższy czas, nie mogą zatem zostać przewrócone przez podmuchy wiatru. Z tego względu niezwykle ważna staje się solidnie wykonana podstawa. Powinna być ona ciężka, najlepiej, jeśli będzie obciążona dodatkowo. Wówczas winder może stabilnie stać, zaś prawdopodobieństwo jego przewrócenia się na wietrze jest niewielkie. Najlepsze podstawy do winderów reklamowych wykonuje się z betonu albo ze stali. Podstawy, które ważą około 7 kilogramów, sprawdzą się najlepiej w pomieszczeniach, zaś te cięższe – mające wagę około 15 kilogramów – bez przeszkód można postawić w miejscach narażonych na mocne podmuchy wiatru. Gdy warunki nie pozwolą na ustawienie windera o tradycyjnej podstawie, stosowane są tak zwane wbijaki. Pozwalają one na umieszczenie flagi nawet na miękkim, wyjątkowo nierównym podłożu – na przykład na stoku narciarskim czy piaszczystej plaży. Odpowiednie ustawienie windera reklamowego wzbudza zwykle spore zainteresowanie. Podstawa winna być także wyposażona w rotator. Pozwala on na obracanie windera na wietrze, a przy tym wpływa również pozytywnie na jego trwałość. 

Dlaczego jakość windera reklamowego ma tak duże znaczenie? 

Z uwagi na łatwość montażu i wszechstronne zastosowanie, windery reklamowe są produktami coraz częściej zamawianymi przez przedsiębiorstwa. Jeżeli chcemy zyskać pewność, iż staną się one dobrą inwestycją, koniecznie zwracajmy uwagę na jakość ich wykonania. Klienci widzący albo dostający niedokładnie zrobione gadżety, nierzadko uważają, iż takiej samej jakości usługi albo towary oferuje dana firma. Zachowanie wysokiego standardu ma zatem duże znaczenie. Flagi reklamowe w naszej firmie wykonywane są z najlepszych pod względem jakości materiałów. Do ich produkcji korzystamy z druku sublimacyjnego, który potrafi głęboko wniknąć w strukturę surowca. Dzięki temu możemy zagwarantować znakomitą odporność na ścieranie oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Niezwykle istotna jest również konstrukcja danego windera reklamowego. Powinna być ona stabilna i wytrzymywać mocne podmuchy wiatrów. 

Windery reklamowe na zamówienie?

Windery reklamowe w naszej firmie wykonywane są na indywidualne zamówienie. Dzięki temu można je bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb, otrzymując nośnik, który posłuży w przypadku wielu okazji. Dowolność w zakresie nanoszenia nadruków, jak i duża uniwersalność przyczyniają się do faktu, iż nasze windery są niezastąpione w czasie różnych eventów. Gadżety stworzone z dbałością nawet o najmniejszy szczegół sprawią, iż będziemy mieli szansę dotrzeć do ogromnego grona odbiorców, przyciągniemy uwagę i zwiększymy rozpoznawalność swojej firmy. 

  Jesteśmy znanym lubelskim producentem flag. Oferujemy szeroki wybór flag od naszej narodowej flagi Polskiej, przez flagi narodowe innych państw, flagi samorządowe, religijne, ugrupowani owe aż po flagi reklamowe.

  STUDIO RASTER ANNA PASTUSIŃSKA

  Choiny 7
  20-816 Lublin
  Polska

  Zadzwoń do nas: +48 531323839
  Napisz do nas: kontakt@flagi.lublin.pl