Zaznacz stronę

Windery reklamowe to jedna z wielu możliwości przedstawienia swojej firmy, bądź ważnego wydarzenia. Budowanie wizerunku i przyciąganie uwagi to główne zamierzenia jakie ma spełnić reklama. Czy windery to skuteczna i działająca forma marketingowa? Odpowiedź została umieszczona w artykule.

Windery reklamowe – czym dokładnie są?

Zanim przedstawimy argumenty, dlaczego jest to dobry wybór w przypadku reklamy, warto wiedzieć z czym dokładnie mamy do czynienia. Flagi reklamowe, bo tak inaczej można nazwać windery, to fizyczny nośnik reklamy, w postaci flagi umieszczonej na odpowiednio przymocowanym maszcie. Duży wybór masztów, przypięć i zabezpieczeń pozwala na zamontowanie tej reklamy na twardym podłożu ale i w nieco trudniejszych warunkach jak piasek czy miękka ziemia.

Windery mogą mieć różne kształty, materiał oraz wielkość. Ta forma reklamy jest bardzo dobrym wyborem, w celu zaprezentowania elementów identyfikacji wizualnej. Można zastosować na nim przeróżne hasła, dodatki, aktualne promocje, istotne elementy oferty, które przyciągną wzrok. Takie rozwiązanie pozwoli na przedstawienie potrzebnych materiałów bez konieczności posiadania dużych umiejętności montażowych oraz transportowych, ponieważ zostały one przemyślane wcześniej. Wszystkie najważniejsze korzyści, zostały przedstawione w dalszej części artykułu.

Główne zalety winderów reklamowych

Aby ustalić czy windery to odpowiednia i skuteczna forma reklamy, warto zapoznać się z potwierdzanymi przez użytkowników zaletami. Poniżej, przedstawiamy kilka najważniejszych korzyści, wraz z opisami.

Mobilność i łatwość użycia

Konstrukcja, lekkość, prostota i łatwość montażu powoduje, że można umocować windery właściwie wszędzie. Dodatkowo, większość osób nie będzie potrzebować pomocy i samodzielnie poradzi sobie z ustawieniem masztu i przestawieniem, jeśli sytuacja będzie tego wymagać. Przy okazji warto pamiętać, że łatwość użycia dotyczy także przewożenia tego sprzętu na różnego rodzaju imprezy plenerowe, eventy i przy każdej okazji.

 Duże rozmiary i przestrzeń tkaniny

To niewątpliwie jedna z największych zalet tego nośnika. Bardzo duża i widoczna powierzchnia pomieści wiele istotnych elementów takich jak hasła reklamowe, elementy identyfikacji wizualnej czy informacje dotyczące ważnych promocji. Tkaniny są też robione w taki sposób, że w razie potrzeby z łatwością można je wymienić.

Oryginalność

I tutaj przechodzimy do tego, czy jest to wyróżniająca się i skuteczna forma reklamy. Na tym etapie warto wspomnieć, że zdecydowanie w porównaniu do bilbordów czy banerów ogrodzeniowych, windery wysuwają się na podium. Wspomniane formy reklamy, stały się częścią obserwowanego świata i coraz mniej, zwraca się na nie uwagę. Właśnie dlatego montowane windery, stają się czymś nowym, co zdecydowanie szybciej zatrzyma wzrok.

Reklama o elastycznym zastosowaniu

Oprócz oryginalności i wyróżnień na tle innych form reklamy pozostaje jeszcze funkcjonalność. Zazwyczaj wszelakiego rodzaju nośniki marketingowe umieszczane są na zewnątrz, przy pomocy ogrodzeń czy budynków. Windery mają tą możliwość, że bez problemu zostaną przymocowane wewnątrz galerii handlowej czy biurowca. Główna wartość to oznaczenie danego miejsca w bardzo widoczny sposób, co pozwala na zgromadzenie większej ilości osób.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze windery?

Dotychczasowy opis może śmiało upewnić, że windery reklamowe to bardzo dobry wybór. Oryginalność, mobilność, wyróżnianie się, łatwość użycia to wszystko co może dać omawiany nośnik. Zdecydowanie się na ten format pozwoli na odpowiednie przedstawienie treści, przyciągnięcie uwagi i podarowanie sobie spokoju odnośnie montażu, wytrzymałości, transportu. Poniżej zostało przedstawione kilka najważniejszych zalet i funkcji jakie posiadają nasze windery.

  • wytrzymałe i lekkie materiały konstrukcji
  • duży wybór materiałów przeznaczonych do druku
  • małe i wygodne gabaryty transportowe
  • możliwość wypożyczenia konstrukcji
  • atrakcyjne i przystępne ceny